شرایط و قیمت پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ اعلام شد

شرایط و قیمت پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ اعلام شد

شرایط و قیمت پیش‌فروش پژو 2008 اعلام شد

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار؛ ایران‌خودرو به طور رسمی شرایط پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ را اعلام کرد. پیش‌فروی این خودرو از یکم تیرماه آغاز می‌شود و مبلغ اولیه پرداختی ۶۰ میلیون تومان است.

پژو ۲۰۰۸ یکی از خودروهای پسابرجامی است که با همکاری شرکت پژو فرانسه و ایکاب ایران در داخل کشور مونتاژ و تولید می‌شود. در چند ماه اخیر حرف‌وحدیث‌های زیادی درباره این خودرو در بازار وجود داشته و در حالی که ایران‌خودرو بارها از اعلام طرح پیش‌ثبت‌نام پژو ۲۰۰۸ خبر می‌داد اما هر بار به تعویق می‌افتاد تا اینکه بالاخره شاهد نمایش بخشنامه و شرایط پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ روی سایت ایران خودرو هستیم.

گروه خودروسازی ایران‌خودرو بخشنامه فروش خودروی جدید پژو ۲۰۰۸ را ویژه تیرماه ۹۶ منتشر نمود. این پیش‌فروش در نوبت ۱ و ۳ تیرماه قابل اجرا است.

در این طرح برای هر کد ملی امکان یک ثبت نام وجود دارد. متقاضیان دارای کد ملی با رقم سمت راست زوج در روز پنجشنبه ۱ تیرماه راس ساعت ۱۰ صبح، امکان ثبت‌نام خواهند داشت. متقاضیان دارای کد ملی با رقم سمت راست فرد در روز شنبه ۳ تیرماه راس ساعت ۱۰ صبح، امکان ثبت‌نام خواهند داشت.

مبلغ پیش پرداخت ۶۰ میلیون تومان است. سود مشارکت این طرح ۱۵ درصد و سود انصراف ۱۲درصد است.

اولین موعد تحویل این خودرو شهریور ماه ۹۶ است که براساس ظرفیت ثبت‌نام تا مرداد ۹۷ ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند  اطلاعیه‌های زیر مراجعه کنند:

منبع: شبکه مگ به نقل از ایران خودرو

حتما بخوانید  پیش فروش پژو 2008 با مشکل مواجه شد

اخبار خودرو

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر