شیائومی برای راه اندازی Mi TV 4 در هند همراه Redmi Note 5

شیائومی برای راه اندازی Mi TV 4 در هند همراه Redmi Note 5

شیائومی برای راه اندازی Mi TV 4 در هند همراه Redmi Note 5

Xiaomi در روز ۱۴ فوریه در بازار هند، Mi TV 4 را در بازار هند راه اندازی خواهد کرد. اطلاعیه تلویزیونی در یک رویداد همراه با اعلامیه Redmi Note 5 و Redmi Note 5 Pro ایجاد خواهد شد.

Mi TV 4 جدیدترین تلویزیون هوشمند شرکت است. “جدیدترین” در این مورد واقعا فقط به این معنی است که شرکت هیچ چیزی از قبل اعلام نکرده است، زیرا Mi TV 4 در سال گذشته CES اعلام شد و چیزی جز جدیدی نیست. با این حال، به بازار هند، این یک سری جدید از محصولات از Xiaomi خواهد بود، زیرا این اولین تلویزیون خود را از شرکت از آنجایی که فروشگاه در هند ساخته شده است.

هر دو Xiaomi و Flipkart محصول را در وب سایت خود و رسانه های اجتماعی تحریک می کنند. در حال حاضر ما مطمئن نیستیم که چه اندازه تلویزیون در هند در دسترس خواهد بود و البته، چه قیمت گذاری خواهد بود. دانستن Xiaomi و با توجه به اینکه یک سال تمام برای راه اندازی این محصول در هند منتظر بودیم، احتمالا این قیمت برای یک تلویزیون در کلاس خود به شدت پایین خواهد بود و به احتمال زیاد باعث ایجاد شبهای بیخوابی برای بازیکنان ثابت شده در بازار خواهد شد.

ما در روز چهارشنبه در مراسم راه اندازی قرار خواهیم داشت و در صورت امکان به قیمت ها، در دسترس بودن و جزئیات دیگر گزارش خواهیم داد.

نظرات شما :

:: ارسال نظر