عجیب ترین و شگفت انگیز موجودات جهان-عکس

عجیب ترین و شگفت انگیز موجودات جهان-عکس

همراه ما در این جهانی که زندگی می کنیم، موجوداتی هستند که شاید فقط بتوان آنها را در عکس ها دید! ولی هر چه باشند، این موجودات کمیاب ولی عجیب، واقعی هستند!

همراه ما در این جهانی که زندگی می کنیم، موجوداتی هستند که شاید فقط بتوان آنها را در عکس ها دید! ولی هر چه باشند، این موجودات کمیاب ولی عجیب، واقعی هستند! از حیوانات عجیب و بد قیافه گرفته تا موجوداتی با سایزهای غیر عادی و … . در این پست، توجه شما را به ۴ عدد از عجیب ترین موجودات این جهان جلب می کنیم:

۱- آکسولوتل (Axolotl)

آکسولوتل (Axolotl)-عجیبترین موجودات جهان

از این موجود که گاهی به آن سمندر مکزیکی گفته می شود به عنوان هیولای اقیانوس یاد می شود. این موجود هنوز در دسته خاصی از حیوانات قرار نگرفته و سیستم بدنی بسیار پیچیده ای دارد.


۲- گرنوک (Gerenuk)

گرنوک (Gerenuk)-مخلوقات عجیب دنیا

این حیوان ممکن است در نگاه اول آهو بنظر بیاید.اما این موجود که بیشتر در اتیوپی،تانزانیا و کنیا دیده می شود دارای شاخه های مجعد و نازک تری است که در هیچ یک از جانوران دیده نشده است.


۳- عنکبوت سیاه

عنکبوت سیاه-موجودات شگفت انگیز دنیا

این عنکبوت که در سال ۲۰۰۹ کشف شده دارای تار هایی بسیار قوی است که در حال حاظر مقاوم ترین ماده بشمار می آید بیرون آمدن از تارهای این حشره حتی برای انسان نیز می تواند بسیار مشکل باشد.


۴- اختاپوس دامبو

اختاپوس دامبو-مجودات خارق العاده دنیا در دریا

این اختاپوس به نسبت سایر اختاپوس ها، دارای بدنی نرم تر و جثه ای کوچک تر است .همچنین این اختاپوس دارای باله هایی مانند گوش است و در رنگ های سبز، قرمز و زرد دیده شده است.

نظرات شما :

:: ارسال نظر