عرضه تلویزیون ۸۸ اینچی QLED سامسونگ در بازار

عرضه تلویزیون ۸۸ اینچی QLED سامسونگ در بازار

عرضه تلویزیون 88 اینچی QLED سامسونگ در بازار

اگر در منزلتان به اندازه کافی فضا در اختیار دارید، پس شاید بد نباشد که تلویزیون ۸۸ اینچی QLED سامسونگ را خریداری کنید. یک تلویزیون غول پیکر که حقیقتا از طراحی زیبایی برخوردار شده است.

سامسونگ دیروز اعلام کرد که عرضه تلویزیون QLED بزرگ ۸۸ اینچی خود را در آمریکای شمالی آغاز کرده است. تلویزیون مدل Q9 QLED سامسونگ دارای یک پنل ۸۸ اینچی بوده و این کمپانی کره‌ای با عرضه این تلویزیون فوق بزرگ بر بلندای بازار تلویزیون‌های برتر جهان ایستاده است.

تلویزیون کیو ۹ کیولد سامسونگ برای اتاق‌های نشیمن بزرگ ساخته شده و نه تنها کیفیت تصویری و عملکرد بالایی دارد، بلکه بسیار هم باریک طراحی شده است. این مدل مخصوص، بیشترین امتیاز را از ویدیو مگزین (Video Magazin) دریافت کرده است، ویدیو مگزین یکی از محبوب‌ترین مجلات لوازم الکترونیکی مصرفی در آلمان است.

به ادعای سامسونگ، این تلویزیون ۸۸ اینچی QLED جدید برای دستیابی به حجم ۱۰۰ درصدی رنگ با استفاده از تکنولوژی نقطه‌ای کوانتومی فلزی، تصاویری جذاب و غنی از رنگ‌هایی زیبا را ارائه می‌دهد. روشنایی قابل توجه و ارائه گستره وسیعی از رنگ‌ها، ویژگی این محصول جدید است.

مصرف کنندگان همچنان به دنبال تلویزیون‌هایی بزرگتر هستند و این تقاضا باعث به چالش کشیدن این غول تکنولوژی کره‌ای شده است. این کمپانی در حال حاضر تلویزیون‌های بزرگی را در سری QLED تولید کرده است، تلویزیون‌های ۵۵ اینچ، ۶۵ اینچ و ۷۵ اینچی سامسونگ عطش زیاد این کمپانی برای بزرگتر کردن پنل‌ تلویزیون‌های جدید خود را نشان می‌دهد.

تلویزیون ۸۸ اینچی QLED کیو ۹ (Q9 QLED TV) هم اکنون در آمریکای شمالی در دسترس بوده، اما هنوز قیمت آن تایید نشده است. تلویزیون کیولد جدید سامسونگ در چند ماه آینده وارد بازارهای اروپایی خواهد شد.

حتما بخوانید  سامسونگ حق ثبت اختراع صفحه پرواز را دنبال می‌کند

منبع: تکرا به نقل از ubergizmo

اخبار

جدیدترین مدل تلویزیون سامسونگ 2017

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر