فایل آماده انسان شبیه سازی شده در CATIA

فایل انسان شبیه سازی شده در کتیا

فایل آماده انسان شبیه سازی شده در CATIA

humanitation

امروزه برای تست های مختلف در صنایع مختله مانند اتوموبیل سازی و هواپیمایی از نرم افزار های شبیه سازی استفاده می کنند و در این نرم افزار های برای تست اثرات مختلف رو انسان از بدن های انسان شبیه سازی شده استفاده می شود که ما در این جا یکی از این فایل ها را با قیمت بسیار مناسب قرار داده ایم.

توسط CATIA قادر خواهید بود تا یکپارچگی مناسب، کامل و قدرتمندی بین منابع انسانی، ابزارها، روش ها و منابع های طراحی، مهندسی و ساخت در یک فرآیند کامل را ایجاد کنید و این گونه شاهد نتایجی مانند کاهش زمان طراحی، کاهش خطا در طراحی، بهینه کردن طرح کاهش زمان تولید، افزایش کیفیت محصول و افزایش سود دهی باشید.
یکی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار این است که به کاربر اجازه می دهد تا به راحتی پروژه خود را از یک محیط کاری به محیط کاری دیگر انتقال دهد. به عنوان مثال شما پس از این که در محیط Digitized Shape Editor از یک ابر نقاط اسکن تهیه کردید، می توانید به راحتی  در محیط Genrative Shape Design و یا Free Style از آن Surface تهیه کنید (برای اینکه بتوانید مدل خود را از یک محیط به محیط دیگر انتقال دهید، ابتدا نیاز است که مدل خود را به صورتی ذخیره و یا Import کنید تا نرم افزارهای دیگر قابلیت خواندن این اطلاعات را داشته باشند و احتمال دارد در این انتقال مدل شما با data lost مواجه شود)

humannniiii

بعد از پرداخت شما ما فایل انسان شبیه سازی شده در کتیا را به ایمیل شما در کمتر از ۲۴ ساعت ارسال میکنیم 

توجه داشته باشید که برای اجرای فایل ورژن نرمافزارتان مناسب باشد تا فایل در هنگام اجرا با مشکل مواجه نشود.

این فایل با ورژن CATIA V21 تست شده است.

برای تهیه این فایل به قسمت محصولات سایت مراجعه فرمایید

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر