لباس جنگ روسیه مجهز به فناوری پیشرفته اگزواسکلتون

لباس جنگ روسیه مجهز به فناوری پیشرفته اگزواسکلتون

لباس جنگ روسیه مجهز به فناوری پیشرفته اگزواسکلتون

روسیه از لباس جنگی رونمایی کرده است. این لباس جنگی دارای لایه ای زره مانند است که بدن سرباز را از گلوله ها حفظ می کند و همچنین کلاه ایمنی آن دارای یک صفحه نمایش تاشو است.

روسیه از لباس جنگی آینده رونمایی کرده است. این لباس مجهز به فناوری های پیشرفته درحقیقت یک اگزواسکلتون یا لایه خارجی است که قدرت و استقامت بالایی دارد. این لباس دارای یک لایه زره مانند است تا بدن سرباز را در برابر گلوله ها حفظ کند. این لباس در موسسه تحقیقات مرکزی روسیه ساخته شده است.

کلاه ایمنی لباس جنگی روسیه

آخر هفته گذشته این لباس جنگی در دانشگاه ملی علوم و فناوری روسیه در مسکو به نمایش درآمد. آستین های این لباس از جنسی بود که روی آن نقوشی برای استتار طراحی شده بود. همچنین این لباس دارای یک جفت کفش سنگین شبیه چکمه های اسکی است.

russia War wear

اولگ چیکارف نایب رییس بخش سیستم های تسلیحات مرکز علوم و فناوری روسیه می گوید: این طرح ایده ما از لباس جنگی است که در چند سال آینده ساخته می شود.

فناوری های نظامی روسیه

به گفته او این لباس با همکاری چند شرکت روس برای تولید بخش های مختلف تولید خواهد شد. این لباس ویژگی های متعددی خواهد داشت. به عنوان مثال کلاه ایمنی آن دارای یک چراغ روشنایی برای بررسی اسلحه ها و نقشه است. علاوه بر آن دارای یک صفحه نمایشی تاشو است که می توان از آن برای بررسی نقشه عملیات در میدان جنگ استفاده کرد.

منبع: خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی

حتما بخوانید  طراحی بلندترین سازه چوبی و سیمانی دنیا در کانادا

فناوری های نوین

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر