ماشین کنترلی دوربین دار از گنارلی

ماشین کنترلی دوربین دار از گنارلی

ماشین کنترلی دوربین دار از گنارلی

ممکن است شما ایده بازی هایِ از دیدِ اول شخص معروف به FPV را دوست داشته باشید. اما با کنترل کردن یک کوادکوپتر سریع در آسمان خیلی راحت نباشید. در این صورت ممکن است ماشین های کنترلی FPV گزینه مناسب تری برای شما باشند. علاقه مندان قبلا از طریق سیستم های اشتراک گذاری برای سالیان زیاد به انجام این بازی می پرداختند. اما هم اکنون در یک مجموعه با قیمت پایین همه ی آنچه را که نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

ساخته شده بوسیله شرکت اختراعات موریس (Morris Innovations) ماشین های گنارلی با نسبت 1 به 36 از نوع رادیو کنترلی هستند. یک دوربین فیلم برداری 5.8 گیگاهرتزی آنبرد روی آن نصب شده است که بصورت مستقیم و زنده ویدیو را روی مانتیور مخصوص و یا عینک واقعیت مجازی پخش میکند.

ماشین کنترلی دوربین دار از گنارلی

هر ماشین 6.4 سانتی متر بلندی و 12.7 سانتی متر طول دارد. حداکثر سرعت آن 32 کیلومتر بر ساعت و برد رادیویی آن 76 متر است. با باتری 200 میلی آمپری نصب شده روی آن شما می توانید 15 دقیقه از آن استفاده کنید. زمان شارژ کردن کامل آن هم 45 دقیقه است.

خریداران میتوانند نوع اتوماتیک را برای کنترل راحت تر انتخاب کنند تا با فشار بر روی ماشه گاز، ماشین را به جلو برانند و یا برای داشتن لذت بیشتر در راندن از نوع با گیربکس دستی استفاده کنند، تا رانندگی حرفه ایی تر ا تجربه نمایند. هشت ماشین به صورت همزمان می توانند در یک مسابقه با هم رقابت کنند بدون اینکه مشکل یا تداخلی در امواج رادیویی کنترل آنها بوجود بیاید.

ماشین کنترلی دوربین دار از گنارلی

خرید مجموعه ماشین به همراه کنترلر، مانیتور و عینک هم اکنون بر روی وب سایت رقابت کنندگان گنارلی ایندیگوگو(Gnarly Racers Indiegogo) می تواند با قیمت 187 دلار پیش خرید شود. بعد از تولید ماشین ها در ماه اگوست(تابستان) امکان ارسال آن برای خریداران وجود دارد. قیمت تک فروشی آن هم پس از تولید 249.95 دلار در نظر گرفته شده است.

ترجمه: ب.دلاوری

منبع: Newatlas

بازی

نظرات شما :

:: ارسال نظر