محصولات خانگی هوشمند Xiaomi به ایالات متحده می‌رسند

محصولات خانگی هوشمند Xiaomi به ایالات متحده می‌رسند

محصولات خانگی هوشمند Xiaomi به ایالات متحده می‌رسند

Xiaomi ممکن است با تلفن های هوشمند خود محبوب باشد، اما به لطف صنعت پرشور چین در چین، اکوسیستم IoT نیز در خانه است. برخی از محصولات خانه هوشمند این شرکت عبارتند از: لامپ سوپاپ لامپ Mi، LED لامپ هوشمند LED و هوشمند Plug مای، که هر سه آنها به زودی در ایالات متحده در دسترس خواهند بود. این خبر مستقیما از Wang Xiang، یکی از بنیانگذاران Xiaomi است که در مورد گسترش در Twitter سخاوتمند است.

Xiaomi smart home products arrive to US

بازار ایالات متحده در حال حاضر با نام تجاری Xiaomi آشنا است، حتی اگر گوشی هنوز به کشور برسد.

محصولاتی نظیر Mi Power Bank Pro، Mi Home Security Camera و Mi-Electric Scooter در حال حاضر در همکاری با آمازون در دسترس هستند. تفاوت این است که محصولات جدید پشتیبانی Google Assistant را خواهند داشت. این اعلام به عنوان بخشی از کنفرانس گوگل I / O 2018 که در اوایل این هفته برگزار شد، آمد.

لامپ سوپاپ Mi می تواند در 16 میلیون رنگ پیکربندی شود. این پانل حساس به لمس در بالا است و می تواند از طریق برنامه خانه Mi و از طریق صدا کنترل می شود.

چراغ هوشمند لامپ دقیقا همان کاری را که شما فکر می کنید انجام می دهد – با صدای خود و یا تلفن بدون بیرون رفتن از خواب و با تمام رنگ ها و حالت های مورد نیاز، به صدا در می آید. Mi Smart Plug یک کلید روشن / خاموش Wi-Fi ساده است که یک دستگاه هوشمند را از هر وسیله غیر هوشمند ساخته است.

لامپ هوشمند شیائومی

قیمت دستگاه های Mi هنوز در بخش ایالات متحده از mi.com در دسترس نیست، اما باید تا پایان ماه مه وجود داشته باشد. برای مقایسه، لامپ اتاق خواب هزینه CNY249 در چین و یا حدود 40 دلار است، در حالی که لامپ های LED به مبلغ 20 دلار می رسد.

Xiaomi

شیائومی

نظرات شما :

:: ارسال نظر