مخلوط کن و آب میوه گیر بی سر و صدا : میلو

مخلوط کن و آب میوه گیر بی سر و صدا : میلو

مخلوط کن و آب میوه گیر بی سر و صدا : میلو

اگر از مخلوط کن پر سر و صدای خودتان خسته شدید، میلو راه حل مناسبی برای آن تدارک دیده است. یک مخلوط کن که به همان اندازه که پر قدرت است بی صدا نیز هست.

ممکن است شما بتوانید آب میوه را بدون نیاز به یک دستگاه تهیه کنید اما برای تهیه یک نوشیدنی اسموتی با چند تکه میوه به یک مخلوط کن نیاز خواهید داشت. میلو این قول را به شما می دهد که این کار را ساکت تر هر دستگاه دیگری برای شما انجام دهد. بر طبق اظهار سازنده هوشمند ترین اسموتی ساز دنیا در اختیار شما است تا با آن بتوانید به تهیه غذا ها و مخلوط های مورد نظر خود بپردازید بدون اینکه کوچکترین صدا و هیاهویی ایجاد شود.

مخلوط کن و آب میوه گیر بی سر و صدا : میلو

میلو در صفحه خود در وب سایت کیک استارتر می گوید : این یک مخلوط کن است نه یک دیلر چکشی! گر چه شبیه هیچ کدام هم نیست! با استفاده از سیستم حرکت بوسیله هوا واقعا هم همینطور است. به جای استفاده از موتور های پر سر و صدا و اتصالات سرعت دهنده به تیغه، آنها از یک موتور بدون جاروبک با توان ۱۵۰۰ وات استفاده کرده اند. با تیغه هایی که میتواند تا ۱۶۰۰۰ دور در دقیقه سرعت بگیرد، شما میتوانید خاطر جمع باشید که میلو هر چقدر از تولید صدا کم کرده است همانقدر به قدرت اضافه می کند. با استفاده از آهنربا قدرت موتور به تیغه منتقل می شود. در پایان شما می توانید از داشتن یک مخلوط کن که هم به ایجاد طعم های خوشمزه می پردازد و هم برای گوش های شما مفید است لذت ببرید.

حتما بخوانید  کشف سونامی کیهانی دو برابر بزرگتر از کهکشان راه شیری

اما در کنار بی صدا بودن میلو برخی نو آوری های قرن بیست و یکمی هم با خود دارد. یک دریچه هوشمند که نیاز به شستشوی زیاد ندارد و لازم نیست شکاف های آن را با دقت تمیز کنید. شما می توانید تنها آن را آب کشی کرده و به کارهای دیگر خود بپردازید. اگر شما زمان کمی دارید این مخلوط کن می تواند در سفر نیز به راحتی همراه شما باشد. چرا که تنها از دو قسمت تشکیل شده است.

مخلوط کن و آب میوه گیر بی سر و صدا : میلو

به جای استفاده از دکمه ها و تنظیم کننده های مختلف، میلو همه چیز را با یک لمس انجام میدهد. شما میتواند با حرکت انگشت خود آن را به کار بی اندازید. برای انجام تنظیمات سرعت تیغه نیز، میلو برای شما یک اپلیکیشن تدارک دیده که می تواند روی پلت فرم های مختلف نصب شود. همچنین این مخلوط کن با استفاده از این اپلیکیشن می تواند اطلاعات مخلوط شما را داشته باشد و برای آن سرعت مناسب را انتخاب کند.

مخلوط کن و آب میوه گیر بی سر و صدا : میلو

هم اکنون میلو در حال جمع آوری سرمایه خود از طریق وب سایت کیک استارتر است تا بتواند برای شروع تولید مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ دلار را جمع آوری کند. مبلغ هر دستگاه ۳۳۰ دلار در این وب سایت تعیین شده و زمان تحویل آن بهار آینده است.

ترجمه: ب. دلاوری

منبع: Digitaltrends

اخبار علمی

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر