مرحله دوم فرمول یک در چین: همیلتون در شانگهای برنده شد.

مرحله دوم فرمول یک در چین: همیلتون در شانگهای برنده شد.

مرحله دوم فرمول یک در چین: همیلتون در شانگهای برنده شد.

ترجمه: ب.دلاوری به نقل از eurosport

مرحله دوم فرمول یک در چین: همیلتون در شانگهای برنده شد.

رده بندی:

۱- لوییز همیلتون – مرسدس با زمان ۱ ساعت ۳۷ دقیقه ۳۶ ثانیه و ۱۵۸ صدم ثانیه

۲- سباستین وتل – فراری با اختلاف ۶ ثانیه و ۲۵۰ صدم ثانیه

۳- مکس ورشتپن – ردبول با اختلاف ۴۵ ثانیه و ۱۹۲ صدم ثانیه

صبح دیروز همیلتون در مرحله دوم قهرمانی فرمول یک جهان در چین برنده شد اما مکس ورشتپن که از رده ۱۷ استارت زده بود با رانندگی خیر کننده در جایگاه سوم قرار گرفت.

لوییز همیلتون که در مرحله تعیین خط توانسته بود جایگاه نخست را از آن خود کند با رانندگی مطمئن و کاملا حرفه ایی خود در  پیست خیس شانگهای تا پایان مسابقه این رده را حفظ و در پایان به عنوان نفر اول آن را به پایان برد. هم تیمی وی والتری بوتاس با اینکه در مرحله تعیین خط سوم شده بود ولی نتوانست رتبه ایی بهتر از ۵ را در پایان کسب کند.

سباستین وتل و کیمی رایکونن از تیم فراری که از جایگاه دوم و چهارم کار خود را شروع کرده بودند تمام تلاش خود را برای متوقف ساختن همیلتون و مرسدس انجام دادند. وتل که بعد از تعویض لاستیک تا جایگاه پنجم کار نزول کرده بود اما با یک کار فوق العاده موفق شد با پشت سر گذاشتن رانندگان رد بول و هم تیمی خود به جایگاه دوم دست پیدا کند. کیمی رایکنن کهنه کار نیز در جایگاه پنجم به کار خود پایان داد.

حتما بخوانید  ماساژ ورزشی برای مسابقه-آماده سازی ورزشکار قبل از مسابقه

اما در تیم ردبول مکس ورشتپن که به دلیل خرابی ماشین خود در مرحله تعیین خط مجبور شد از جایگاه ۱۷ کار خود را آغاز کند با استفاده از فرصتی که پیست خیس در اختیار وی گذاشته بود و به دلیل چسبندگی فوق العاده ماشین های ردبول و با رانندگی شجاعانه موفق شد به جایگاه سوم دست پیدا کند.

رده بندی کلی در پایان مرحله دوم

۱٫لوییز همیلتون با ۴۵ امتیاز

۲٫سباستین وتل با ۴۵ امتیاز

۳٫مکس ورشتپن با ۲۵ امتیاز

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر