نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الهلال عربستان دیدار رفت

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الهلال عربستان دیدار رفت

نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الهلال عربستان دیدار رفت

این دیدار با نتیجه ۴ بر ۰ به نفع تیم الهلال عربستان به اتمام رسید و هیچ کس فکر نمیکرد که تیم پیروزی چنین شکست سختی رو ببینه، شاید یکی از دلایل این تنیجه نبود بازیکنان تاثیر گذار این تیم یعنی سید جلال حسینی و مهدی تارمی و سایر بازیکنان این تیم باشه. خوب بیشتر از این نمیشه بحثی راجبه تیم پرسپولیس کرد چون اون ها با لیاقت خودشون تا به اینجا تونستن صعود کنن و ما امیدواریم که در بازی برگشت بتونن سنگ تموم بذارن و گل های خوردشون رو جبران کنن.

از حق نگذریم که تیم الهلال عربستان هم با بازیکنان خوبی که داشت تونست این نتیجه رو بگیره.

گل‌های بازی به چه صورت بود:

الهلال ۱ پرسپولیس ۰: (دقیقه ۳۱، عمرالخریبین): ارسال از سمت چپ روی دروازه در شش قدم روی سر عمر الخریبین نشست تا او بدون مزاحمت دروازه بیرانوند را باز کند.

الهلال عربستان ۲ پرسپولیس تهران ۰: (دقیقه ۴۰، یاسر الشهرانی): الهلال که در ضدحملات خطرناک نشان می‌داد اینبار روی حرکت سه به دو توانست توسط شهرانی به گل دوم دست یابد.

الهلال ۳ پرسپولیس ۰: (دقیقه ۵۴، عمرالخریبین): در شرایطی که ۱۰ نفره شدن الهلال امید را به اردوی پرسپولیس بازگردانده بود، آنها روی ضدحمله توانستند با ارسالی زمینی سومین گل خود را به ثمر برسانند.

الهلال ۴ پرسپولیس ۰ : ( دقیقه ۸۹، عمر الخریبین): مهاجم شماره ۷۷ الهلال در شرایطی که تیمش ۱۰ نفره بود بار دیگر از غفلت مدافعان پرسپولیس سود برد و توانست گل سوم خود و چهارم الهلال را ثبت کند.

حتما بخوانید  فدرر جوان شده نسخه 2 میتواند تا نسخه 4 در صدر بماند!

کلمات کلیدی: نتیجه نهایی بازی پرسپولیس و الهلال عربستان دیدار رفت, برنده بازی پیروزی و الهلال عربستان, گل های بازی پرسپولیس و الهلال, لیگ قهرمانان اسیا, دیدار برگشت بازی

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر