همکاری مرسدس بنز و بوش روی اتومبیل های خودران

همکاری مرسدس بنز و بوش روی اتومبیل های خودران

همکاری مشترک مرسدس بنز و بوش بر روی اتومبیل های خودران

همکاری مشترک مرسدس بنز و بوش بر روی اتومبیل های خودران

مرسدس بنز و بوش دو شرکت فعال در زمینه صنایع خودرو از همکاری مشترک خود در زمینه وسایل نقلیه خودران خبر دادند.

این دو شرکت آلمانی قراردادی به منظور مشارکت در جهت توسعه نرم افزار ها و الگوریتم لازم برای ساخت وسایل نقلیه کاملا مستقل از راننده ی سطح چهار و پنج، که قادر خواهند بود در فضای شهری و پرترافیک خود را برانند، قطعی نموده اند.

در افتتاح این طرح، شرکتها اعلام نمودند که میخواهند این تکنولوژی را با شروع دهه ی آینده در سطح خیابان های شهر داشته باشند، ضمن اینکه آنها آماده تولید در کوتاه ترین زمان ممکن هستند.

خودروهای هوشمند بنز و بوش

آنها این نکته را متذکر شدند که وسایل نقلیه خودران میتوانند در سیستم های اتوماتیک به اشتراک گذاری خودرو و یا تاکسی سرویس ها مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال فراخواندن خودرو توسط یک اپلیکشن در تلفن هوشمند در یک محیط از پیش تعریف شده شهری می تواند مورد استناد قرار گیرد.

خودرو سپس به صورت کاملا مستقل خود را به محل شما خواهد رساند. شما می توانید خودتان تا مقصد رانندگی کنید و یا اجازه دهید خودرو اینکار را برای شما انجام دهد. خودرو میتواند به محل استقرار خود بازگردد و یا مستقیما به سمت مشتری بعدی خود برود.

دایملر( کمپانی مادر مرسدس) و بوش میگویند وسایل نقلیه مستقل از راننده در بهبود روانی ترافیک شهری، بالابردن ایمنی راهها و مهیا ساختن ساختار ترافیک در آینده نقش مهم و بزرگی ایفا میکنند. علاوه بر این جابجایی افراد فاقد گواهینامه رانندگی نیز میتوانند از گزینه های کاربردی این سیستم باشد.

ماه گذشته، بوش توانمندی خود را با رونمایی از وسیله نقلیه ساخت خود با قابلیت های بالای هدایت اتوماتیک، که در استرالیا بر اساس خودرو تسلا مدل اس توسعه یافته بود، به رخ کشید.

اخبار خودرو

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر