چطور سایت موفقی داشته باشیم – قسمت یک

چطور سایت موفقی داشته باشیم – قسمت یکچطور سایت موفقی داشته باشیم - قسمت یک

با سلام دوستان عزیز میخوام براتون در چند قسمت توضیح بدم که چطور شما میتونید یک سایت موفق داشته باشید و بتونید از اون کسب درآمد داشته باشید و یا نه فقط میخواین سایتتون دیده بشه.

شماره یک: داشتن موضوع خاص و تخصصی برای سایتتون

انتخاب موضوع خوب برای تاسیس سایت

من در طی دو سال تجربه خودم در دنیای اینترنت و سایت‌های مختلفی که داشتم که یکیش همین سایتی هست که شما دارین مطلبش رو میخونید به این نتیجه رسیدم که هرچی موضوعی که دارین سایتتون رو بر اساس اون میسازین تخصصی تر باشه درصد موفقیت شما هم چه در زمینه درآمد زایی و چه در زمینه تبلیغات و یا هر چیز دیگری بیشتره. پس همراه من باشید تا براتون چند مثال بزنم و اینکه بگم چه موضوعاتی برای چه کارهایی بهتره….

……………………

یکی از موضوعاتی که سایت های متعددی باهاش شروع بکار کردن و تونستن به موفقیت برسند بررسی خودرو بوده، با یک سرچ ساده در گوگل خواهید دید که در صفحه اول گوگل چند سایت برایتون نمایش داده میشه و مطمئن باشید که این سایت ها از تبلیغات درآمد خوبی دارند، چون هم بازدید کنندهای پیگیری دارند و هم سروکارشون با ماشین هست که بازار خوبی در جهان و ایران داره و به راحتی از شرکت ها و فروشندگان  و مختلف برای سایتشون تبلیغ میگیرن.

سایت بررسی خودرو

موضوع دیگه سایت دانلود آهنگ هست که اونم بخاطر علاقه مردم یه آهنگ در صدر برترین موضوعات ایران و جهان قرار داره یعنی اگه شما بتونید یه سایت تخصصی آهنگ و با ایده های جدید در این زمینه فعالیت کنید میتونید بازدید کنندههای زیادی جذب کنید و با دریافت تبلیغات درآمد خوبی به جیب بزنید اما این یخورده سخت شده چون رغیبان زیادی دارید.

کسب درآمد از سایت دانلود آهنگ

سایت های همسریابی، من نمیخوام وارد این موضوع بشم اما خودتون بهتر میدونید که این سایت ها هم درامد خوبی از معرفی اعضا به همدیگه دارند.

سایت های بررسی گوشی مثله سایت gsmarena ، یکی از برترین سایت ها جهان در زمینه معرفی و بررسی تخصصی انواع گوشی ها و شرکت های برزگ ساخت گوشی هست و تونسته در بین 1000 سایت برتر جهان قرار بگیره که یعنی بشما اگر بخواین یه تبلیغ کوچیک داخل این ساین بذارین باید مبلغ بسیار زیادی پرداخت کنید.

برترین سایت های بررسی گوشی موبایل

سایت های تخصصی زیادی در اینترنت وجود دارند که فقط بخاطر تخصصی بودنشون تونستن مخاطبان خاص خودشون رو زودتر جذب کنن. چون الگوریتم گوگل به این ترتیب هست که سایتها رو بر اساس کلمات کلیدی که بیشترین تمرکز رو در اون سایت دارن دسته بندی میکنه و بهشون رتبه میده تا در صفحات جستجو نمایش داده بشن پس هرچه دامنه کلمات کلیدی سایت شما روی موضوع خاصی تمرکز بیشتری داشته باشه مطمئنا پیشرفت و به نتیجه رسیدن شما هم زودتر خواهد بود.

حالا دیگه به شما بستگی داره که میخوایین روی چه موضوعی کار کنید.

من در ادامه این پست میخوام درباره سایت های فروشگاهی براتون مطلب بذارم و بگم چه فروشگاه هایی میتونن با هزینه کم به نتیجه برسن چون اگر یکم در گوگل جستجو کرده باشین حتما میدونید که سایت دیجی کالا تقریبا همه چی داره میفروشه و بازار سایر فروشگاه های اینترنتی رو کساد کرده ، اما خوب بازم راه هایی هست که بشه از دیجی کالا هم پیشی گرفت پس پیشنهاد میکنم با سایت فوجی همراه باشید.

سایت فوجی در طی دو سال با توجه به بودجه کم من موضوعات مختلفی براش استفاده شده بخاطر همین از شما دوستان میخوام که برای هر دامنه ای که دارین فقط یک موضوع رو انتخاب و بکار ببرید تا سایتتون زودتر پیشرفت کنه.

لطفا اگر پست اولم خوب بوده نظرتون و پیشنهادتون رو برام  ارسال کنید.

کسب درآمد از اینترنت

نظرات شما :

:: ارسال نظر