کتاب به دنیا آمدم تا عاشق تو باشم: کلید طلایی بهبود روابط فردی

کتاب به دنیا آمدم تا عاشق تو باشم: کلید طلایی بهبود روابط فردی

کتاب به دنیا آمدم تا عاشق تو باشم: کلید طلایی بهبود روابط فردی

این کتاب، کاوشی درباره تفاوت عشق و شیفتگی است و مواردی مانند چگونگی خلق روابط مثبت و پویا با اطرافیان و چرایی ایجاد مشکل در روابط ما با دیگران را شامل می‌شود.

مسعود لعلی، نویسنده در این کتاب با توجه به این واقعیت که حوزه کنترل و نفوذ مستقیم ما به رفتار، احساسات و الگوهای فکری شخصی‌مان محدود می‌شود و ما کنترلی بر انتخاب‌ها و گرایش‌های دیگران نداریم، مبانی درونگرایانه دارد.

در این اثر می‌توان بهترین راهبردهای کیفی برای افزایش سطح رضایت از تعاملات اجتماعی، تمرکز و تامل بر اصلاح و بهسازی شخصی را مطالعه کرد. در بخش‌هایی از این کتاب می‌خوانیم که «تمرکز بر خود و توجه به مقوله توانمندسازی درونی، باعث فاصله گرفتن شما از ضعف‌ها، صفات رذیله و توقعات غیرمنطقی‌ای می‌شود که مخرب روابط انسانی است. از طرف دیگر در صورتی که درگیر یک رابطه با فرد سلطه‌گر و خودخواه هستید در رفتارهای خودخواهانه ناسالم خود تجدیدنظر کنند و به شان انسانی‌تان احترام بگذارند و با این کار شما به نقش خود به عنوان یک قربانی مهرطلب پایان می‌دهید و با اطرافیان خود مناسبات معقولانه‌تری برقرار می‌نمایید.»

این کتاب اگر چه اثری کم‌حجم به شمار می‌آید اما نویسنده با استفاده از داستان‌های مختلف بین‌المللی تلاش کرده که رشد و اعتلای درونی را به عنوان یک ضرورت در زندگی فردی نشان دهد.

نویسنده: مسعود لعلی

حجم: 3 مگابایت

تعداد صفحات: 71

لینک دانلود کتاب به دنیا آمدم تا عاشق تو باشم

نظرات شما :

:: ارسال نظر