کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی

کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی

کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی

این اثر در راستای «فرهنگ فشردۀ جامعه شناسی» و با همان سبک و سلیقه (دوسویه، دو زبانه و همراه با تلفظ واژه ها) تهیه و ترجمه و تنظیم شده است و با همان اهداف (تمرین استفاده از متون زبان تخصصی، تقویت ترجمه و تصحیح تلفظ) با نهایت احترام تقدیم محضر شما دوستان و همکاران جامعه شناس و جامعه اندیش می شود.

برای رسیدن به این اهداف بهتر آنست که مطالعۀ کتاب را از سمت چپ آغاز کنید یعنی که ابتدا متن اصلی آن را بخوانید و در این حین سعی کنید بدون توجه به سمت راست یعنی متن ترجمه شده، خود با دقت کتباً یا شفاهاً به ترجمه و درک مطلب بپردازید و بعد با حوصله نتیجۀ کار خویش را با متن ترجمه شده مقایسه کنید.

لازم به ذکر است که متن اصلی این اثر برگرفته از کتاب Contemporary Sociological Theory (نظریۀ جامعه شناختی معاصر) با زیرعنوان An Integrated Multi-Level Approach (یک رویکرد چندسطحی یکپارچه) نوشتۀ Doyle Paul Johnson (دویل پل جانسون) استاد دانشگاه تگزاس می باشد. این کتاب در اصل 3 بخش و 21 فصل دارد و در سال 2008 از سوی انتشارات Springer منتشر شده است. جهت آشنایی بیشتر دوستان، متن پیشگفتار این کتاب (به زبان اصلی) به همراه عناوین بخش ها و فصل هایش در پایان همین اثر ارائه شده است.


نویسنده: حسین شیران

مفاهیم نوین جامعه شناسی New Conceptions of Sociology

دوزبانه همراه با تلفظ واژه ها Bilingual / With Pronunciation

کاری از حسین شیران Hossein Shiran

حجم: 1 مگابایت

تعداد صفحات: 445

لینک دانلود کتاب مفاهیم نوین جامعه شناسی

نظرات شما :

:: ارسال نظر