دانلود کتاب کنترل و مدیریت ترس و استرس در سخنرانی

دانلود کتاب کنترل و مدیریت ترس و استرس در سخنرانی

دانلود کتاب کنترل و مدیریت ترس و استرس در سخنرانی

نویسنده: یاسر کشاورزی

موضوع: کتاب‌های روانشناسی

تعداد صفحات: 40

فرمت: کتاب PDF

زبان: فارسی

حجم فایل: 400 کیلوبایت

توضیحات درباره کتاب

کتاب کنترل و مدیریت ترس و استرس در سخنرانی اثر یاسر کشاورزی در مورد ترس و چگونگی ایجاد آن سخن می‌گوید، هم‌چنین راهکار‌هایی برای مقابله با آن ارائه می‌دهد. با مطالعه‌ی این کتاب می‌توانید تا حد زیادی ترس‌های خودتان را مدیریت کرده و به جایگاهی که دوست دارید برسید.

یکی از سوالات و دغدغه‌ها و سوالات افرادی که در معرض صحبت کردن در مقابل جمع قرار دارند این است که ما زمانی که می‌خواهیم جلوی جمع صحبت کنیم و یا وقتی که می‌خواهیم با شخصی که از جایگاه اجتماعی بالای در جامعه برخوردار است صحبت کنیم و خیلی از موارد مشابه استرس می‌گیریم، می‌ترسیم، اعتماد به نفس ما پایین می‌آید و نمی‌توانیم این کار را به راحتی انجام داده و به نتیجه‌ی دلخواه خود برسیم. ترس از سخنرانی و صحبت کردن در مقابل جمع همیشه وجود داشته است و همه‌ی افراد با آن بارها روبرو شده‌اند.

حتی سخنرانان بزرگ دنیا هم وقتی که در مقابل جمع قرار می‌گرفتند می‌ترسیدند. زمانی که با یک موقعیت جدید آشنا نباشیم و باید در آن موقعیت قرار بگیریم ترس و استرس به سراغ ما می‌آید. پس می‌بینید که ترس همیشه وجود دارد. کاری که ما باید انجام دهیم این است که باید بتوانیم ترس را مدیریت کنیم.

کلمات کلیدی: کتاب های ارتباط و روابط عمومی، ترس از سخنرانی، استرس، مدیریت استرس، روانشناسی استرس، سخنرانی، مهارت های سخنرانی، هنر سخنوری، آموزش فن بیان، سخنرانی حرفه ای، کتاب آموزش سخنرانی، فن بیان، آموزش سخنرانی و فن بیان، آموزش سخنرانی، مهارت های گفتاری


لینک دانلود کتاب کنترل و مدیریت ترس و استرس در سخنرانی

نظرات شما :

:: ارسال نظر