گرانترین هلیکوپترهای جهان در سال ۲۰۱۷

گرانترین هلیکوپترهای جهان در سال ۲۰۱۷

ترجمه: گوگل ترنسلر

۱۰- Eurocopter EC135 – $4.2 million

هلیکوپتر Eurocopter EC135

یوروکوپتر EC135 که در حال حاضر به عنوان ایرباس هلیکوپتر H135 شناخته شده یکی از گران قیمت ترین موتور دوقلو هلیکوپتر جمعی، تولید شده توسط ایرباس هلیکوپتر است. این است که قادر به پرواز در زیر IFR و آماده با کنترل پرواز دیجیتال است. آن استفاده می شود به ارائه خدمات آمبولانس سریع از طریق هوا و همچنین برای حمل و نقل مفید به عنوان در سال ۲۰۱۳ تقریبا ۵۰۰ EC135 برای ارائه خدمات پزشکی در سراسر جهان بیشتری بر آن نیز اساسا با مبارزه با ارتش قادر و اپراتورهای داخلی استفاده شده است منتشر شد. به * یورو است قدرت با داشتن چهار روتور اصلی تیغه است که در حال حاضر در عملکرد و هزینه های نگهداری بهبود یافته است کاهش یافته است طراحی شده است. در کل سری ECI35 آرامترین هلیکوپتر حاوی ضد رزونانس در روتور اصلی است.

۹- Eurocopter EC145 – $5.5 Million

یروکوپتر Eurocopter EC145

EC145 حفظ محدوده کابین بزرگتر افزایش طول ۴۶ سانتی متر و عرض ۱۳ سانتی متر، BK 117 شده است با وزن برخاست تمام تلاش و وسیعی بهتر باشد. پرواز بین المللی اعلام کرد آن را ترکیبی از BK 117 C1 و EC135، ارتعاش خلاصه و تخلیه سر و صدا هزینه علاوه بر عملیاتی کاهش یافته و تعمیر و نگهداری ساده تر است و سر و صدا است ۶۰ درصد کمتر از BK 117 C1. هلیکوپتر برای اولین بار توسط پلیس ایالتی هسه عمل شد. در سال ۲۰۰۶ آن را برای استفاده از ارتش ایالات متحده برای استفاده از نور برای سیستم های مهندسی هلیکوپتر که در آن سه هلیکوپتر بیشتر حضور داشته باشند که توسط EC145 مورد ضرب و شتم انتخاب شد.

۸- AgustaWestland AW109 – $6.3 million

بالگرد AgustaWestland AW109

آگوستاوستلند AW109 چند منظوره و هشت هلیکوپتر نشسته با وزن کمتر است که مفید برای افزایش سرعت آن در هوا در طول پرواز، داشتن موتور دوقلو قدرتمند تولید شده توسط شرکت ایتالیایی به نام لئوناردو فینمکانیکا است. این است که متمایز اولین هلیکوپتر ایتالیایی به تولید انبوه. از آنجا که آن معرفی شده است در بسیاری از عملیات جستجو و نجات و همچنین برای ماموریت های نظامی به عنوان یک نتیجه استفاده تولید آن است که هنوز هم از ۴۰ سال ادامه داد. آگوستاوستلند AW119 نیز از AW109 آمد و تفاوت این است که آن را وابسته در موتور است.

حتما بخوانید  آشنایی با هلیکوپتر ترابری شینوک CH-47

۷- Eurocopter EC175 – $7.8 million

گرانترین هلیکوپترهای دنیا Eurocopter EC175

یوروکوپتر EC175 یک هلیکوپتر ابزار ساخته شده توسط ایرباس و Harbin صنعت هواپیما است، داشتن وزن سبک هفت تن و آمد به نظر برای رقابت AW189. آن را در هوستون در فوریه ۲۰۰۸ راه اندازی شد و در همان روز ایرباس پیش بینی کرد که ۱۰۰۰ هلیکوپتر می شود در بیست سال به فروش می رسد. هوایی، روتور دم، درب، شفاف و سیستم های الکتریکی توسط ایرباس به عنوان سیستم خلبان خودکار گنجانده شده است متعلق به است. از آخرین فن آوری است که در مدل منحصر به فرد معرفی ۵ پره های روتور که به سرعت نسبت به مدل های قبلی افزایش قدرت پرواز و برخاست است.

۶- Eurocopter EC155 – $10 million

بهترین هلیکوپتر های دنیا Eurocopter EC155

یوروکوپتر EC155 شناخته شده است به عنوان هلیکوپتر مسافری محصور دوربرد از واحد دوفین تکامل یافته توسط یوروکوپتر برای هواپیمایی کشوری، متشکل از موتور دوقلو که می تواند با ۱۳ مسافر در کنار خدمه با خطوط VIP شرکت، حمایت بین المللی و سیستم های اضطراری به خوبی مدیریت حتی در پرواز پرواز. در نهایت EC115 به H155 رسما به دلیل تحت ساخت شرکت ایرباس است که اساسا یک شرکت خصوصی بلکه با دولت برای مقاصد مختلف همکاری تبدیل شده است. EC155 شامل تحویل موتور قوی تر برخاست بالاتر، در دسترس در قیمت بالای ۱۰ میلیون $.

۵- Sikorsky S-76C – $12.95 million

بالگرد Sikorsky S-76C

سیکورسکی S-76C یکی دیگر از هلیکوپتر ابزار حاوی اندازه متوسط، تولید شده توسط شرکت معروف آمریکایی سیکورسکی Corporation می باشد. آن را برای مقاصد مدنی و همچنین برای شخصیت های کسب و کار که می توانید به آن خود را پرداخت ۱۳ میلیون $ استفاده می شود. بسیاری از شخصیت های معروف مانند دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا انتخاب و خانواده سلطنتی انگلستان از آن استفاده کنید برای سفر سالم و امن. علاوه بر آن نیز به نظر می آیند انجام کار تحت دولت ها، در صورت بروز شرایط اضطراری از هواپیما مسافر S-76C منصوب برای رسیدن وجود دارد در زمان. روتور آن بستگی به سه تیغه علاوه بر آن سیستم دنده جمع برای فرود.

حتما بخوانید  بالگرد جدید Racer با دو بال در فرانسه رونمایی شد

۴- AgustaWestland AW139 – $14.5 million

هلیکوپتر AgustaWestland AW139

آگوستاوستلند AW139 دیگر هلیکوپتر اندازه طبیعی با موتور دوقلو است و ۱۵ فضاهای حاشیه گسترده ای نشسته به حمل مسافر. این مخلوق multiuse است که توانایی بیشتری برای شرکت در خدمات پزشکی، اجرای قانون، حمل و نقل دریایی، گشت دریایی و عملیات جستجو علاوه بر این آن را نیز برای امداد رسانی مفید است، می توانید افراد بیشتری از جمله خدمه هنگامی که اوضاع همیشه می آید به آن را انتخاب کنید. روتور آن می شود پنج تیغه و یک هاب تیتانیوم قوی و همچنین روتور دم دارای چهار پره است که با دنده سه چرخه جمع ساخته شده برای فرود ایمن ثابت شده است. بخش مهمتر این است با کمک شرکت های مختلف طراحی شده به عنوان فریم هوا توسط PZL Świdnik تولید شده است.

۳٫ Bell 525 Relentless – $15 million

هلیکوپتر Bell 525 Relentless

بل ۵۲۵ بی امان اندازه دستگاه هوا متوسط تکمیل شده توسط بل هلیکوپتر است، در اوایل سال ۲۰۱۲ در تگزاس معرفی شد اما آن را در استفاده در سال ۲۰۱۵ زمانی بود که آن را آماده برای پرواز اول بود. این در درجه اول ساخته شده برای دیدار عملیات نفت و گاز دریایی آن را به عنوان چند بار برای همان هدف را استخدام کرد. این است که با H175 و AW189 توسط از نظر مشخصات در مقایسه چرا که بسیاری از ویژگی های مشابه در این مخالفان هستند. چیزی که واقعا مهم است که بدانید بل ۵۲۵ گواهی نمی کند چرا که آن را در روند آزمون سقوط کرد و چیزی که از آنجا که خدمه که در آن دو خلبان شدند جان خود را از دست داده اما آنها انتظار دارند گواهی در سال ۲۰۱۷ است.

حتما بخوانید  جزئیات طرح مفهومی Future Vertical Lift سیکورسکی-بوئینگ لاکهیدمارتین

۲٫ Sikorsky S-92 – $17 million

گرانترین هلیکوپتر های 2017 Sikorsky S-92

سیکورسکی S-92 نیز چند منظوره هلیکوپتر های دوقلو و توربوشفت موتور و قطعات و همچنین بدنه آلومینیوم، با داشتن چهار پره ها در روتور اصلی و دم اما تیغه روتور اصلی با هم ادغام شدند بزرگتر و گسترده تر از سیکورسکی S-70. این طرح همچنین شامل کاهنده صدا و ارائه سنسور ارتعاش علاوه بر این نیروی مولد افزایش کیفیت کار به منظور ایجاد آن سریع تر و راحت تر در آسمان حتی در آب و هوای نگران کننده است. این است ایده آل برای استفاده نظامی است که آن را تا فضا برای ۲۲ عضو است که آن را عاطفی تر و در انواع مختلف از عملیات. بنابراین با تمام این وسایل رفاهی و امکانات S-92 خواسته ۱۷ میلیون $ که باعث می شود آن هلیکوپتر دوم گران ترین.

۱٫ AgustaWestland AW101 – $21 million

گرانترین هلیکوپتر جهان در سال 2017 - AgustaWestland AW101

 

آگوستاوستلند AW101 یافت هلیکوپتر معتبر ترین و گران قیمت در جهان آن را به عنوان برترین  هلیکوپتر شناخته می شودکه در همه مناطق جهان کارایی دارد. AW101 برای اشخاصی است که بسیار ثروتمند هستند و نیز می تواند به عنوان وسیله حمل و نقل گران قیمت باشد که در خدمت نیروهای مسلح و هوا فعال تر است که در آن نیروی دریایی سلطنتی، نیروی هوایی سلطنتی، نیروی دریایی ایتالیا و دانمارک نیروی سلطنتی هوا علاوه بر آن استطاعت ساخته شده شده است در جنگ افغانستان و همچنین در عراق استفاده می شود. این در سال ۱۹۸۷ ساخته شده بود اما در آمد به مشاهده بعد از دوازده سال در سال ۱۹۹۹٫ بنابراین با قیمت فوق العاده ای از ۲۱ میلیون $ آگوستاوستلند AW101 ترین Chopter در جهان است.

 

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر