Assassin’s Creed: مبداء در حال حاضر تورهای آموزشی پایدار مصر را ارائه می‌دهد

Assassin’s Creed: مبداء در حال حاضر تورهای آموزشی پایدار مصر را ارائه می‌دهد

Assassin's Creed: مبداء در حال حاضر تورهای آموزشی پایدار مصر را ارائه می‌دهد

غیر از بازیگران ممکن است شگفت زده شود که چه مقدار تلاش برای تفریح دقیق تاریخی محیط بازی در سری Creed Assassin’s Creed انجام می شود. در حال حاضر، آخرین بازی شما را در یک تور مجازی تعاملی آموزشی مجازی مصر باستان، بدون اینکه کسی را در گردن ببینی، به شما تحمیل می کند.

من به سختی می توانم سرم را در اطراف مقدار زمان، تلاش و جزئیات به محیط برخی از بازی های ویدئویی مورد علاقه خود ببرم. جهان های عظیم، پر جنب و جوش، متنوع و زندگی که برای Geralt of Rivia، Trevor Phillips یا John Marston ایجاد شده اند تا به دردسر بیفتند، بسیار جذاب و واقعی هستند، شما واقعا می توانید احساس کنید که سفر کرده اید و راه خود را در اطراف مکان ها آموخته اید که واقعی نیستند

حق رای دادن Assassin’s Creed یوبی سافت بر اساس یک فرض عجیب و غریب است که مردم از طریق نقاط کلیدی زندگی اجداد خود مجددا بازدید می کنند و به طور مرتب طول می کشد تا شهرهای معروف و نشانه های گذشته را بازسازی کنند، گاهی اوقات با دقت تفریحات 1: 1.

Assassin's Creed: Origins now offers stab-free educational tours of Ancient Egypt

در این بازی، اینها صرفا مجموعه ای از قطعات را تشکیل می دهند که از طریق آن شخصیت های شما اجرا، پرش و صعود به هنگام ملاقات، کار کردن و قتل شخصیت های مختلف تاریخی. اما این شرکت آخرین بازی Assassin’s Creed: Origins را با بازی جدیدی به بازار عرضه کرده است که تمام اقدامات را از بین می برد و داستان واقعی را با واقعیت جایگزین می کند.

حالت Discovery Mode یک حالت غیر مبارزه است که تنظیمات زرق و برق دار مصر باستان را به یک موزه مجازی تعاملی تبدیل می کند، با حدود 75 رویداد تاریخی مختلف که می توانید از اطلاعات خود در مورد دنیای باستانی دست بردارید حتی زمانی که در آن راه می روید.

Ubisoft ادعا کرد که در واکنش به تعدادی از معلمان تاریخ که با تیم تماس گرفته بودند گفتند که منابع آموزشی فوق العاده آموزشی آنها توسعه یافته است و می پرسند آیا می توانند راهی پیدا کنند که آن را در کلاس درس مفیدتر کند.

دانلود سری جدید بازی Assassin's Creed

هر تور یک مجموعه خطی و روایت است که شما را از داستان شخصیت تاریخی، رویداد یا ساختمان می گذراند. شما می توانید بین نقاط حرکت کنید تا تورهای مختلف را با اراده شروع کنید و شما می توانید تورها را در مقابل هر شخصیت اصلی بازی، از جمله جولیوس سزار، اگر این کیسه شماست، انجام دهید.

این یک روش فوق العاده برای استفاده از ساعتهای بی شماری تحقیقاتی است که تیم بازی در ساخت این محیط ها قرار داده است و همچنین یک راه عالی برای صحبت کردن در مورد راه هایی است که باید حقیقت را به یک فرمت مناسب برای بازی تبدیل کنند. دشوار است تصور کنید راه بهتر برای رسیدن به مردم، به ویژه جوانان، در تاریخ شگفت انگیز تر از اجازه دادن آنها به راه رفتن از طریق بهترین حدس های تحصیل شده ما در مورد زندگی که واقعا مانند هزاران سال پیش بود.

و در یادداشتی شخصی، خوشحالم که چنین محیطی باهوش و باهوش برای بررسی با من سه ساله داشته باشم، بدون اینکه نگران نباشم او را ببینم، شماری از افراد روی صفحه نمایش را می بینم.

این بار بار بعدی شما نرم افزار شما را به روز رسانی خواهد کرد اگر شما قبلا Assassin’s Creed: Origins یا PC Gamers می توانید آن را به عنوان خرید مستقل برای 19.99 دلار آمریکا خریداری کنید.

نظرات شما :

:: ارسال نظر