دانلود کتاب از فرش خاکی تا عرش خوشبختی ابدی

توضیحات محصول

دانلود کتاب از فرش خاکی تا عرش خوشبختی ابدی

دانلود کتاب از فرش خاکی تا عرش خوشبختی ابدی

نویسنده: کیمیا مظفریان

تعداد صفحات: 237

حجم فایل: 2.1 مگابایت

فرمت: pdf

کتاب های این نویسنده تلفیق مثبت اندیشی و مذهب است و باعث به وجود آمدن امید و ایمان و انگیزه در خیلی از کسانی شده است که از زندگی ناامید و حتی در معرض آسیب های شدید روحی بوده اند.

از زبان نویسنده در این کتاب می خوانیم:

با دلی آرام و امیدوار به فضل خدا این کتاب را به امید متمایل ساختن قلوب به مکتب اسلام ناب محمدی که جز به خواست خداوند ممکن نیست، منتشر می کنم و از خدای رحمان و رحیم می خواهم که عذرم را در کوتاهی و تقصیرم را به دلیل کمی علمم بپذیرد.

اﮔﺮ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﺧﻮشبختی ﭘﺎﻳﺪار هستی، اﮔﺮ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﺛﺮوت ﻳﺎ ﻋﺰت و سربلندی هستی، اﮔﺮ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﺣﺲ اﻣﻨﻴﺖ و آراﻣﺶ هستی، تنها ﺟﺎیی ﻛﻪ ﺗﻮ را ﺑﻪ ﻫﻤﻪ آنﻫﺎ می رﺳﺎﻧﺪ در ﻧﺰد ﺧﺪاوند است. وقتی آثار مهربانی و رحمت عظیم خداوند را در زندگیت می بینی و به ﻗﺪرت بیﻧﻬﺎﻳﺖ ﺧﺪا شهادت میدهی، دیگران را هم در کشف و اﺣﺴﺎس مهربانی و عظمت خداوند ﺷﺮﻳﻚ ﻛﻦ. ﺗﻮ ﺑﺎ ﭘﻴﺪا ﻛﺮدن ﺧﺪاوﻧﺪ در هدایت خاتم پیامبران و هدایت شهود درونی، تبدیل ﺑﻪ اﺳﺘﺎدی ﺑﺰرگ میﺷﻮی ﻛﻪ میﺗﻮانی ﺑﺎ اﺗﻜﺎل ﺑﻪ پروردگار و ﭘﻴﺮوی از ﻓﺮاﻣﻴﻦ او، همه ایمان آورندگان را هم رهبری کنی. میﺗﻮانی ﺑﻪ اذن و اراده او ﻋﺎﻣﻞ دﮔﺮﮔﻮنی زﻧﺪگی اﻧﺴﺎنﻫﺎی دﻳﮕﺮﺷﻮی.تنها خداوند است که می تواند انسانها را ﺑﻪ درﻳﺎی ﻧﻴﺮو و اﻧﺮژی ﻣﺜﺒﺖ اﺑﺪی برﺳﺎﻧﺪ. ﺗﻤﺎم ﻧﻴروهای عظیم عالم از ذات قدرتمند او منشا میگیرد.

پاسدار عشق و ایمانت به الله باش. دنیا هر گونه باشد خیلی زود می گذرد. در سختی یا آسایش، پاسدار گوهر والای انسانیتت و ایمانت به مهربانی خدا باش و قلبت را از ورود شیاطین حفظ کن. تنها چیزی که به آن نیاز داری فقط حفظ باور قلبت به خداست. گوهر ایمانت را حفظ کن و به پیش برو و اجازه نده طوفان های زندگی و پستی و بلندی های روزگار و ظاهر اتفاقاتی که مخالف میلت است، کوچکترین خللی در حسن ظنت به یگانه روزی رسان مهربان ایجاد کند.

رایگان – خرید

نظرات شما :

یک دیدگاه برای “دانلود کتاب از فرش خاکی تا عرش خوشبختی ابدی

  1. نوآوران گفت:

    باسلام
    ظاهرا آگهی فروش سایت را زده بودید. در صورت تمایل به فروش لطفا اطلاعات کامل هاست و دامین و همچنین قیمت و شرایط فروش را به ایمیل [email protected] و یا در شبکه اجتماعی به شماره 09100405052 اعلام بفرمایید.
    باتشکر
    مجموعه نوآوران پارس

:: ارسال نظر