کتاب شیوه حل مسائل زندگی

توضیحات محصول

کتاب شیوه حل مسائل زندگی

کتاب شیوه حل مسائل زندگی

نویسنده: آکادمی مجازی باور مثبت

تعداد صفحات: 26

حجم فایل: 1.2 مگابایت

فرمت: pdf

زبان فارسی


شیوه حل مسائل زندگی چیست؟

شیوه حل مسئله در زندگی هر اتفاقی در زندگی ما یک مسئله هست خرید لباس یک مسئله است حل یک مسئله مالی خودش یک مسئله است تهیه خوراک و پوشاک ماهانه یک مسئله است درامد ما یک مسئله است و ما درین کتاب در مورد حل مسئله و راهکارهای برای راحت‌تر کردن حل مسائل زندگی شما صحبت خواهیم کرد.

پس ما در زندگی همواره در حال حل مسئله هستیم و کار ذهن ما حل مسئله است ولی اگه ما به ذهنمون طریقه حل مسئله رو یاد ندیم ما نمیتونیم مسائل رو حل کنیم،

اگر در زندگی یاد بگیریم که مسائل رو حل کنیم اونوقت به مقداری که اون مسئله رو حل می‌کنیم در زندگی رشد و پیشرفت می‌کنیم،

علاقه به مسیر باعث آسانتر شدن حل مسئله شما:

نکته قابل توجه برای حل مسئله وجود دارد این است که هنگامی که شما وارد یک مسیری میشوید که واقعاً اون مسیر رو دوست دارید و عاشق اون کار هستید،همواره چالش و مسئله ها با ما برخورد خواهد کرد و ما از حل کردن اونها لذت خواهیم برد.

در واقع ما داریم مسئله هارو حل میکنیم با تمرکز و توجه مثبت و لذت بردن و این دقیقاً جایگاهی است که باعث ثروتمند شدن ما میشود. پس برای کم کردن مسئلهها و حل کردن مسئلههای دنیای هستی اول وارد کاری شیم که دوسش داریم و مسئله های اون مسیر رو حل کنیم،

یک بچه که میخواد راه رفتن رو یاد بگیره و یک قدم میره و میوفته دوباره بلند میشه و ادامه میده اینقدر این کارو تکرار میکنه و پدر و مادرش دستشو میگیرن و راه میبرن، تا بالاخره راه رفتن رو یاد میگیره و این مسئله رو حل میکنه و روی پای خودش می ایسته و درین کتاب ما هم میخوام به همین سبک شمارو کمک کنیم مسائلتونو حل کنین.

رایگان – خرید

نظرات شما :

دیدگاه ها بسته شده اند.