Range Rover تا ۴۵ درجه رانندگی می کند، پله های ۹۹ مرحله ای به دروازه ای جذاب بهشتی

Range Rover تا ۴۵ درجه رانندگی می کند، پله های ۹۹ مرحله ای به دروازه ای جذاب بهشتی

Range Rover تا 45 درجه رانندگی می کند، پله های 99 مرحله ای به دروازه ای جذاب بهشتی

Range Rover drives up the 45-degree, 99-step staircase to the spectacular Heaven’s Gate

بله، این یک قطعه بی شرمانه از تبلیغات است. اما اگر GoPro، Monster و Red Bull چیزی به ما آموختند، این است که چیزهای بسیار جالبی وجود دارد که تنها به دلیل ناآرامی های بازاریابی شرم آور انجام می شود.

Range Rover

قدرت نمایی Range Rover

و من این فیلم Range Rover را در میان آنها قرار می دهم. این یک فیلم دوست داشتنی از فیلم ساخته شده در اطراف یک شگفتی دیوانه و مرگ است: رانندگی ماشین تا ۹۹۹ گام دروازه بهشت. نه، ستاره دنباله دار قتل عام کالیفرنیا از دهه ۹۰، ما در مورد جاذبه توریستی خیره کننده در هونان، چین صحبت می کنیم. یکی از مکان های دیدنی ترین در جهان است.

راهآهن به دروازه بهشت، جواهر طلا یک قطعه کاملا چشمگیر از چشم انداز در اطراف کوه Tianmen است. شما می توانید آن را در طولانی ترین طول ماشین سواری کلاسیک، طول می کشد که طول می کشد بیش از ۳۰ دقیقه و طول بیش از ۷ کیلومتر (۴٫۳۵ مایل).

Range Rover drives up the 45-degree, 99-step staircase to the spectacular Heaven's Gate

اما راه سرگرم کننده برای انجام این کار این است که راننده هیبریدی پلاگین خود را در محدوده Rover تا ۹۹ خم، جاده ای که کوه را به طرز محکم و به طور ناگهانی بالا می برد، رانندگی کند.

و هنگامی که به بالا رسیدید، می توانید نصف یک ساعت صرف نواختن quads خود را از صعود به پله های شیب دار ۴۵ طبقه که منجر به سوراخ معروف در سنگی که آنها به نام دروازه های بهشت … یا شما می توانید ماشین خود را رانندگی قدم بزنید.

گزینه دوم فقط برای دیوانه وار کامل است، و در نتیجه دلیل این فیلم ارزش یک تماشا است. پاناسونیک Jaguar Racing Ho-Pin Tung یک مدل هیبریدی پیمایشی Range Rover Sport P400e را به بازار عرضه کرد و صعود کرد.

حتما این ویدئوی جذاب و هیجان انگیز رو ببینید:

نظرات شما :

:: ارسال نظر