تصاویر لو رفته از تسلا مدل ۳ در حال تست با ب ام و سری ۳

تصاویر لو رفته از تسلا مدل ۳ در حال تست با ب ام و سری ۳

تصاویر لو رفته از تسلا مدل 3 در حال تست با ب ام و سری 3

ترجمه: ب.دلاوری

تصاویر لو رفته از تسلا مدل ۳ در حال تست با ب ام و سری ۳!

کوچکترین سدان تسلا شکل میگیرد!

پس از ماه ها سکوت تولید تسلا مدل ۳ به نظر قطعی میرسد. یک مدل نزدیک به آنچه که تولید خواهد شد در خیابان ها به همراه یک مدل از سری ۳ ب ام و در حال تست دیده شده است. تسلا ورود این مدل به بازار را سال آینده اعلام کرده است.

چیز تعجب آوری در تصاویر دیده شده مشاهده نمی شود تقریبا همان طرح مفهومی که سال گذشته به نمایش درآمد. تا حدی شبیه به مدل های جهانی اس، با همان جلو پنجره معروف کوچک و پشت منحنی شده و تزیینات کرومی که در سایر محصولات تسلا دیده می شود.

تصاویر لو رفته از تسلا مدل 3 در حال تست با ب ام و سری 3

از طریق پنجره سرنشین جلو تصاویری گرفته شده نیز نشان از کمترین تغییرات نسبت به مدل مفهومی عرضه شده در سال پیش دارد. از آمپر پشت فرمان خبری نیست و تمام موارد ضروری و کنترل کننده ها به نمایش گر بزرگ وسط انتقال یافته اند. تنها تغییر قابل مشاهده نسبت به مدلهای اس و ایکس تسلا یک نمایشگر افقی به جای نمایشگر عمودی است.

در حالی که اطلاعات مربوط به توان موتور و قدرت پیمایش این مدل تمام برقی همچنان محرمانه است اما پیش بینی می شود این مدل نیز در مدل های پایه قدرت پیمایش حداقل ۳۵۰  کیلومتر و در مدل های با تجهیزات بیشتر این عدد تا ۴۸۲ کیلومتر نیز افزایش می یابد. همچنین مدل دی با امکان انتقال قدرت به هر چهار چرخ نیز بعدا عرضه خواهد شد.

منبع: موتور ترند

اخبار خودرو

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر