یوتیوب: درآمد کانال های تبلیغاتی با حداقل بازدید کننده ۱۰ هزار تا

یوتیوب: درآمد کانال های تبلیغاتی با حداقل بازدید کننده ۱۰ هزار تا

یوتیوب: درآمد کانال های تبلیغاتی با حداقل بازدید کننده 10 هزار تا

یوتیوب: کانالهایی را که تعداد بازدید کننده حداقل ۱۰ هزار تایی داشته باشند مجاز به داشتن درآمد از تبلیغات هستند.

ترجمه: ب.دلاوری به نقل از cnet

یوتیوب کمی خسیس تر شده است؟ سایت بزرگ پخش ویدیو گوگل پنج شنبه اعلام کرد که کانال ها ی فعال می بایست به تعداد حداقل ۱۰ هزار بازدید برسند تا از درآمد مستقیم پخش تبلیغات پیش از ویدیو هایشان استفاده کنند.

در واقع منطق این تصمیم به جهت از بین بردن انگیزه کسانی است که به کسب درآمد از حسابهای جعلی با استفاده از محتوای کانال های خوشنام می پرداختند.

یوتیوب مشخصا دست بر روی حسابهایی گذاشته است که به بارگزاری مجدد ویدیو های دیگران و یا به تقلید از دیگران به ساخت ویدیو می پرداختند. دو هفته قبل همچنین یوتیوب به قطع پخش تبلیغات بر روی کانالهایی که از محتوا یا زبان نژاد پرستانه استفاده می کردند اقدام نمود.

از پنج شنبه دیگر فقط بر روی کانالهایی تبلیغات پخش می شود که به تعداد ۱۰ هزار بازدید رسیده باشند. براساس قوانین یوتیوب هر بازدید معادل پخش ۳۰ ثانیه از هر ویدیو می باشد.

پس از چند هفته این شرکت به زیر نظر گرفتن کانلهایی که به ۱۰ هزار بازدید رسیده اند، خواهد پرداخت تا از تبعیت کامل آنها از قوانین سایت و سیاست های تبلیغ کنندگان مطمئن شود سپس اجازه پخش تبلیغات بر روی این کانال ها  داده خواهد شد.

آریل باردین معاون تولید یوتیوب در یک پست نوشت : این آستانه ی جدید از بازدید کنندگان کمک می کند تا مطمین شویم درآمد حاصل از تبلیغات تنها به آنهایی تعلق می گیرد که از قوانین تبعیت می کنند.

حتما بخوانید  پیام‌های Android با ویژگی iMessage و رابط وب در آینده نزدیک

درآمد حاصل از تبیلغات کانال های با کمتر از ۱۰ هزار بازدید تا قبل از پنج شنبه به آنها پرداخت می شود. همچنین یوتیوب به کسانی که علاقه مند به ایجاد درآمد با بازدید ۱۰ هزار تایی هستند دعوت به مطالعه در وب سایت آکادمی سازندگان یوتیوب کرده است.

دانش و فناوری

اشتراک گذاری برای حمایت از ما

نظرات شما :

:: ارسال نظر